Nasi pracownicy

Właścicielka Salonu Kosmetyki Profesjonalnej „Evita” Ewa
Ewa

Ponad 30 lat doświadczenia w branży beauty. Założycielka i bijące serce Salonu Evita. Moje kompetencje potwierdzają nie tylko liczne szkolenia i udział w Collegium Cosmeticum, ale przede wszystkim praktyka zawodowa i dziesiątki zadowolonych klientów, którzy każdego dnia obdarzają mnie zaufaniem. Już jako pięcioletnia dziewczynka robiłam sobie makijaż przy pomocy kredek ołówkowych, ale nigdy nie sądziłam, że będę spełnioną bizneswoman ;). Nie wyobrażam sobie jednak teraz, że historia mogła potoczyć się inaczej. Praca jest moją pasją, wkładam w nią całe serce, a moim celem jest natchnienie innych ludzi, by tak, jak ja, podążali za swoimi marzeniami, odzyskiwali pewność siebie i nie bali się przejmować inicjatywy. Matka trójki szczęśliwych dzieci, żona kochającego męża. Po pracy uwielbiam spacerować lub odpoczywać z książką na balkonie i podziwiać piękne widoki. Praca jest moją pasją, a zadowolenie i satysfakcja odwiedzających Evitę klientów dodaje mi energii i motywacji do ciągłego rozwoju. Wciąż znajduję rozwiązania, by spełniać najbardziej nawet wyszukane potrzeby klientów. Dzięki szerokiej gamie zabiegów, które samodzielnie przetestowałam i które polecamy naszym klientom z czystym sumieniem, każda osoba przekraczająca próg Salonu może być pewna, że znajdzie zabieg stworzony właśnie dla siebie - nieważne, czy szuka relaksu, pięknego wyglądu, zdrowia czy chce pozbyć się mankamentów na ciele czy twarzy.

Kosmetolog w Salonie Kosmetyki Profesjonalnej „Evita” Agnieszka
Agnieszka

Jestem Aga i dołączyłam do zespołu Evity w tym roku. Niedawno ukończyłam studia kosmetologiczne pierwszego stopnia, ale to dopiero początek mojej przygody w tym pięknym zawodzie. W salonie Evita zajmuję się przede wszystkim stylizacją paznokci, której oddaję całe swoje serce. Wzorki czy niestandardowe stylizacje nie stanowią dla mnie problemu i z chęcią podołam każdemu wyzwaniu. Dodatkowo zajmuję się oprawą oka, makijażem okolicznościowym i pedicure. Do każdego klienta podchodzę z wielką troską, ogromnym uśmiechem i pełnym profesjonalizmem. Kocham swoją pracę i każdego dnia uczę się nowych rzeczy, by być jak najlepszą w tym, co robię. Serdecznie zapraszam na wspólne odkrywanie tego, co w nas najpiękniejsze. Bo przecież każdy z nas piękny, wystarczy jedynie to piękno uwydatnić.

Kosmetolog w Salonie Kosmetyki Profesjonalnej „Evita” Karolina
Karolina

Jestem magistrem kosmetologii medycznej i bioestetycznej. Interesuję się przede wszystkim nowoczesną kosmetologią zabiegową i aparaturową. Każdy z nas jest inny, dlatego uważam, że kluczem do rozwiązania problemów skórnych jest indywidualne i holistyczne podejście do każdego przypadku i dobieranie odpowiedniej pielęgnacji domowej. Zawsze staram się wysłuchać każdego klienta, odpowiedzieć na nurtujące go pytania i stworzyć bezpieczną oraz przyjazną atmosferę, która pozwoli na chwilę relaksu, a także odpoczynek od zabieganego trybu życia czy zmartwień. Moją największą motywacją jest Państwa zadowolenie i radość z efektów zabiegowych, co świadczy tylko o tym, że praca kosmetologa nie ogranicza się do poprawy wyglądu ciała, ale także, a może przede wszystkim pomaga Państwu pokochać siebie i czuć się lepiej we własnej skórze!

Opiekun klienta i recepcji w Salonie Kosmetyki Profesjonalnej „Evita” Monika
Monika

Z Salonem Evita jestem związana od sześciu lat. Jestem pierwszą osobą, którą spotykasz po przekroczeniu naszego progu, biorę Cię pod swoje skrzydła i otaczam opieką. Zawsze chętnie odpowiem na nurtujące Cię pytania i wyczerpująco przedstawię ofertę zabiegową przy filiżance kawy lub herbaty. Przekłuwanie uszu i masaże są moją pasją i doświadczeniem zawodowym, oddaję się im z miłością i największą starannością. Moje zaangażowanie i serce do pracy jest na najwyższym poziomie, rozwijam się i podnoszę swoje kwalifikacje, które pozwalają mi ze 100% odpowiedzialnością być pewną tego, co robię. Jestem radosna i zarażam swoją radością innych. Mąż i trójka dzieci dają mi miłość i wsparcie. W wolnych chwilach uciekam na spacery z aparatem fotograficznym.

Kosmetyczka w Salonie Kosmetyki Profesjonalnej „Evita” Monika
Monika

Z Salonem Evita jestem związana od 6 lat. Każda osoba, która do mnie trafia, jest dla mnie wyjątkowa, w każdą wizytę wkładam swoje serce i zawsze oferuję to, co najlepsze i najskuteczniejsze. Tworzę indywidualnie dobrane, ultranowoczesne programy zabiegowe oraz dobieram spersonalizowaną pielęgnację domową. Dzięki temu moi klienci i klientki osiągają swoje wymarzone efekty, które wzbudzają zachwyt i podziw otoczenia oraz pozbywają się uciążliwych kompleksów i wstydliwych problemów. Dzięki dodaniu mojej duszy artysty do profesjonalizmu, dokładności i nieustannego rozwoju TWORZĘ SZTUKĘ makijażu permanentnego, wizażu i stylizacji brwi i paznokci. Dziękuję Wam za to, że każdego dnia mogę kreować z Wami piękno oraz wzbudzać w Was miłość i poczucie własnej wartości, byście mogli odkrywać siebie na nowo.

Kosmetolog  w Salonie Kosmetyki Profesjonalnej „Evita” Asia
Asia

Jestem związana z Salonem Evita od dziesięciu lat. Zajmuję się kosmetyką leczniczą oraz pielęgnacyjną twarzy i ciała. Kosmetyka jest moją pasją, dlatego profesjonalnie i holistycznie podchodzę do każdego klienta. Ogromną radość sprawia mi praca z ludźmi. Każdy zabieg dobieram indywidualnie, aby zwalczyć konkretne problemy, tak aby mogli się Państwo cieszyć pięknym wyglądem oraz odzyskać równowagę ciała i duszy. Stwarzam bezpieczną i kameralną przestrzeń, aby dać moim klientom relaks i ukojenie tak bardzo w tym świecie teraz potrzebne. Oprócz zabiegów terapeutycznych wykonuję również masaż psychosomatyczny twarzy, który był moim marzeniem od lat. To właśnie spotkania z Państwem są dla mnie motywacją do ciągłego rozwoju, poszukiwania nowych rozwiązań i poszerzania swojej wiedzy. Zapraszam do mojego świata pełnego pasji, piękna i harmonii.