O Salonie

Salon Kosmetyki Profesjonalnej „Evita” został założony w roku 2010 przez Ewę Plekaniec, kosmetyczkę z 28-letnim doświadczeniem w branży kosmetologicznej. Obecnie za jego sukcesem stoi pięć wykwalifikowanych pasjonatek. Jest to miejsce wyróżniające się indywidualnym, ciepłym podejściem do klienta, wysokim stopniem profesjonalizmu i niegasnącą pasją. Klienci cenią sobie naszą opiekę, darzą nas zaufaniem i chętnie do nas wracają, ponieważ ich satysfakcja i zadowolenie z rozwiązanych problemów jest naszym priorytetem.

Od lat nieprzerwanie doskonalimy swoje umiejętności, czego potwierdzeniem są uzyskane na szkoleniach certyfikaty. Szkolenia te uprawniają nas do wykonywania skomplikowanych zabiegów i są gwarantem naszego profesjonalizmu.

Nasz Salon ma swoją placówkę w centrum Żywca, miasta położonego w Beskidzie Żywieckim, miejscu malowniczym i inspirującym, w którym natura zdecydowanie odgrywa najważniejszą rolę. Pierwszą lokalizacją była ul. Jana, obecnie mamy dwa salony - na ul. Piłsudskiego oraz na ul. Kościuszki.

NASZE WARTOŚCI

EKSPERCKO

Każdy zabieg poprzedzony jest szczegółowym wywiadem i poznaniem oczekiwań naszych klientów. Terapie dobierane są indywidualnie do potrzeb, a serie zabiegów realizowane konsekwentnie, by uzyskać satysfakcjonujący efekt i pozbyć się niechcianych problemów. Ponadto, dobieramy spersonalizowaną pielęgnację domową, doradzamy, jak korzystać z kosmetyków oferowanych w naszym gabinecie i zawsze pozostajemy w kontakcie z naszymi klientami, by mieć pewność, że są w stu procentach zadowoleni z efektów naszej ciężkiej pracy. Jesteśmy profesjonalistkami w swojej dziedzinie, ciągle się rozwijamy, inwestując w nowoczesny sprzęt, szkolenia, linie kosmetyków, czytając literaturę fachową. Ekspercko - gwarancję takiego podejścia otrzymujesz po przekroczeniu naszego progu.

EKSKLUZYWNIE

W ofercie posiadamy wiodące marki kosmetyczne z najwyższej półki. Każdy klient może liczyć na filiżankę wyśmienitej kawy lub herbaty i kompleksową opiekę od powitania, poprzez wywiad i profesjonalny zabieg, aż po dobranie pielęgnacji domowej i troskę po opuszczeniu naszego gabinetu. Cenimy i szanujemy naszych klientów, dlatego z najwyższą starannością dbamy o przestrzeganie najsurowszych standardów sanitarnych w gabinecie oraz jego przytulny wystrój. Mamy ręcznie robione dekoracje i świece, bo wiemy, że luksus tkwi w najdrobniejszych szczegółach.

EKOLOGICZNIE

Niezwykle leży nam na sercu dobro naszej planety, która jest dla nas niewyczerpanym źródłem inspiracji i która tak wiele nam daje. Dlatego ze wszystkich sił staramy się stanąć do walki ze zmianami klimatycznymi i wspólnie zadbać o to, byśmy jak najdłużej mogli cieszyć się dobrodziejstwami Matki Ziemi. Wprowadzamy linie wegańskich kosmetyków - Ilcsi, całkowicie naturalnych i nietestowanych na zwierzętach i zdecydowanie planujemy poszerzanie naszego asortymentu w tym zakresie. Segregujemy odpady, minimalizujemy ilość opakowań i na każdym kroku staramy się, by ekologia była nie tylko trendem, ale filozofią życiową, świadomym wyborem i zmianą na lepsze.